W jaki sposób przygotować transport okien do domu?

W jaki sposób przygotować transport okien?

Okna PCV przynależą do obiektów, których przewóz wymaga zachowania szczególnej przezorności. Łatwo oznajmić, lecz jak się do tego zabrać? Przewóz z uwagi na rozmiar okien i ich delikatność,  sugerujemy zlecić firmie transportowej. Trzeba jednak uprzednio zadbać o przygotowaniu okien PCV do załadunku. Jak się do tego zabrać? Okna PCV powinny zostać zabezpieczone, obklejone folią stretch. W przypadku gdy wysyłamy więcej niż jedno okno, wsadzić między okna np. papierowy arkusz, by chronił przed zarysowaniami. Najwłaściwszą techniką przewozu okien czy też luster jest zapakowanie na specjalistyczny, drewniany stojak dedykowany do transportu szkła. Jeśli kurier ma na aucie zamontowany wieszak do transportu okien, wtenczas mogą być transportowane bez opakowań. Okna okażą się dostarczane w ten sposób, że będą oparte o wieszak. Okna PCV zawsze powinny być zabezpieczone trokami oraz specjalnymi matami, w taki sposób żeby absolutnie nie uległy zniszczeniu.

UWAGA! Powinno się zawsze spytać spedytora czy dostarcza stojaków do przewozu okien PCV. Czasem mogą doliczyć oni następną należność przy takim zleceniu.

Jak dużo kosztuje transport okien?

Wysokość opłaty transportu okien jest zależna od dystansu oraz kształtów i liczby okien PCV.

Tranzyt okien w Naszym kraju

W przypadku przewozu pojedynczego okna dla przykładu balkonowego koszt tego przewozu stanowi mniej więcej 80-200 zł

Transport okien PCV do Czech

Koszt przewozu okien z naszego kraju do odległego kraju wynosi 500 – 1200 pln

Jak można dostrzec transport okien do domu jest stosunkowo kosztowny zatem są powody by spędzić trochę życia szukając najatrakcyjniejszej propozycji lub nabyć okna PCV po przyjeździe i absolutnie nie interesować się transportem. Takie wyjście oszczędzi nam wiele problemów jednak asortyment za granicą może okazać się ograniczony w porównaniu z naszą ojczyzną, która obecnie jest najważniejszym kontynentalnym eksporterem okien PCV.

SZUKAJ

Kwiecień 2024
P W Ś C P S N
« Kwi    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930