Foliopaki kurierskie z nadrukiem – profesjonalne wykorzystania

Składnikiem przesądzającym o dobrym poziomie bezpieczeństwa kopert SecureBAG jest konstrukcja stworzona z solidnej, zbrojonej folii i rodzaj użytej tasiemki klejącej.

Taśma celulozowa low security stosuje powierzchnię warstwy klejącej permanentnego, takiego jak w kopertach kurierskich, wykazującego próby wtargnięcia mechanicznego. Koperta middle security jest zaopatrzona w tasiemkę plombującą ujawniającą ślady ingerencji przy typowych próbach włamań. Taśma celulozowa high security jest jednocześnie wyposażona we wskaźniki cieplne oraz wilgotnościowe. Ten model taśmy wyróżnia się najwyższym stopniem bezpieczeństwa, co zostało udowodnione akceptacją Instytutu Inżynierii Precyzyjnej. Taśma demaskuje próby włamania przy zastosowaniu wszelakich dziś stosowanych technik manipulacji (mechanicznej, przy działaniu niską oraz wysoką temperaturą, a także metodzie wodnej).

Wyjątkową grupą foliopaków SecureBAG są foliopaki bezpieczne zaprojektowane do przewozu banknotów w walizkach farbujących. Są to artykuły dedykowane do przewożenia gotówki, ich protekcja polega na tymże, że w momencie grabieży uruchamiany jest układ barwiący, który przenika do wnętrza koperty i trwale zabarwia choćby dziesięć procent dowolnego banknotu.

Jednym z gatunków foliopaków bezpiecznych są woreczki na bilon. Ponieważ muszą przetrwać duże obciążenie oraz być niepodatne na przecięcie przez nierówne krawędzie drobniaków, produkowane są ze specjalistycznej – grubej i silnej – koekstrudowanej folii LDPE. W wypadku worków, które to powinny udźwignąć kilkanaście kg drobnych, montuje się dosyć dużą tasiemkę z uchwytem. Do przyrządzania zasiłków kasowych wykorzystuje się małe worki strunowe.

Koperty kurierskie SecureBAG znalazły już wszechstronne zastosowanie w gromadzeniu próbek ziarn, pasz, kukurydzy, rzepaku, szungitu oraz innych materiałów ziarnistych. Coraz większe użycie kopert bezpiecznych spowodowało, że są w sprzedaży we wszystkich znanych rozmiarach, dzięki czemu nie ma kłopotu z dopasowaniem pożądanego rozmiaru koperty kurierskiej do zabezpieczanych wyrobów.

SZUKAJ

Lipiec 2024
P W Ś C P S N
« Kwi    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031