Reklama na dostawczaku – co trzeba wiedzieć?

Reklama na dostawczaku – co należy wiedzieć?

Z całą pewnością promocja na pojeździe dostawczym jest strzałem w dziesiątkę. W końcu reklama jest dźwignią handlu.

Jeśli prowadzimy na przykład firmę działającą w branży budowlanej, dzięki reklamie na firmowym samochodzie, które jakby nie patrzeć będzie każdego dnia poruszało się po mieście. Czyli dużo osób będzie mimowolnie kojarzyć naszą firmę. Może nie od razu, ale wielce możliwe, że jakaś część owych person zadzwoni do nas, jeśli będą rozglądali się za instytucją świadczącą usługi budowlane. Świetna reklama naszej firmy. Praktycznie darmowa reklama!

Pewnie w naszej okolicy funkcjonuje nieco firm, które mogą zaprojektować reklamę, a później zamieścić ją na aucie dostawczym. Należy zadbać o to, aby promocja była widoczna. Co jak co, lecz jeśli będzie ona niedostrzegalna, to przecież nie będzie dawać ona pożądanego skutku. Oprócz tego reklama musi być bardzo porządna.

Najzwyczajniej nie powinniśmy przenigdy dopuścić do takiej sytuacji, w której kapitalna promocja, bardzo dobrze nakreślona, na nieszczęście nie będzie, po krótkim odstępie czasu będzie odpowiedniej jakości. Musimy zadbać o to, aby reklama na dostawczaku była w taki sposób nałożona, aby pełnia było OK. Forma jest najbardziej istotna. Opłata? W żadnym razie nie może aż tak mocno zaprzątać nam głowy. Choć nie można napisać, że promocja na naszym aucie dostawczym musi być bardzo dużym wydatkiem.

Tekst przygotowany we współpracy z Mateuszem Gromko.

SZUKAJ

Lipiec 2024
P W Ś C P S N
« Kwi    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031