Jak przygotować transport okien PCV?

Okna PCV należą do obiektów, których transport potrzebuje zachowania niezwykłej uwagi. Prosto powiedzieć, ale jak się do tego zabrać? Transport z uwagi na wielkość okien PCV oraz ich łamliwość,  zalecamy powierzyć korporacji przewozowej. Musimy jednak wcześniej pamiętać o przygotowaniu okien PCV do załadunku. W jaki sposób to uczynić? Okna muszą zostać opakowane, oblepione folią strecz. Jeśli transportujemy więcej niż jedno okno, położyć pomiędzy okna dla przykładu karton, żeby zabezpieczał przed zniszczeniem. Najdoskonalszą techniką transportu okien bądź luster jest zapakowanie na specjalny, wykonany z drewna stojak skonstruowany do przewozu okien. Jeżeli kurier posiada w busie stojak do transportu okien, wtenczas mogą być one przewożone luzem. Okna okażą się transportowane taką metodą, że będą oparte o wieszak. Okna przeważnie muszą być zabezpieczone pasami i specjalnymi matami, tak by absolutnie nie uległy zniszczeniu.

BACZNOŚĆ! Powinno się za każdym razem podpytać transportowca czy dostarcza stojaków do przewozu okien. Nieraz mogą dołożyć oni dodatkową należność przy takim zleceniu.

Czy dużo kosztuje przewóz okien?

Wysokość opłaty przewozu okien PCV zależy od kraju tudzież wymiarów i ilości okien.

Tranzyt okien u nas

W momencie transportu jednego okna np. balkonowego sumpt takiego przewozu wynosi mniej więcej 120-280 złotych

Przewóz okien do Słowacji

Koszt tranzytu okien z naszego kraju do innego kraju wynosi 500 – 1100 zł

Jak można dostrzec przewóz okien jest dość kosztowny więc powinno się spędzić sporo życia poszukując najatrakcyjniejszej propozycji bądź nabyć okna na miejscu i absolutnie nie przejmować się transportem. Takie podejście oszczędzi nam wiele wysiłków jednak wybór za granicą może być ograniczony w porównaniu z Polską, która jest najważniejszym europejskim eksporterem okien do domów.

SZUKAJ

Marzec 2024
P W Ś C P S N
« Kwi    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031