W jaki sposób zorganizować przewóz okien do domu?

Okna przynależą do sprzętów, których przewóz wymaga zachowania wyjątkowej ostrożności. Prosto rzec, ale jak to zrobić? Przewóz z uwagi na wielkość okien i ich delikatność,  zalecamy powierzyć korporacji przewozowej. Musimy natomiast uprzednio zadbać o przygotowaniu okien PCV do załadunku. Jak się do tego zabrać? Okna muszą zostać opakowane, oklejone folią stretch. W przypadku gdy transportujemy więcej niż jedno okno PCV, wsadzić między okna np. karton, żeby ochraniał przed porysowaniem. Najlepszą formą przewozu okien PCV czy szkła jest zapakowanie na profesjonalny, drewniany wieszak skonstruowany do przewozu szkła. Jeżeli dostawca ma na aucie zamontowany wieszak do transportu okien PCV, wówczas mogą być dostarczane bez opakowań. Okna PCV okażą się transportowane taką metodą, iż będą oparte o stojak. Okna PCV każdorazowo muszą być zabezpieczone taśmami i matami, w taki sposób aby nie uległy zepsuciu.

ATENCJA! Powinno się za każdym razem zapytać przewoźnika czy dostarcza wieszaków do transportu okien PCV. Nieraz umieją doliczyć oni kolejną opłatę przy takiej usłudze.

Ile kosztuje przewóz okien PCV?

Cena transportu okien do domu zależy od dystansu oraz kształtów i liczby okien PCV.

Przewóz okien u nas

  • W przypadku przewozu jednego okna np. tarasowego sumpt tego przewozu wynosi ok. 100-250 zł

Przewóz okien do Anglii

  • Sumpt tranzytu okien z Polski do innego kraju wynosi 500 – 1100 pln

Jak da radę zauważyć transport okien PCV jest raczej drogi zatem należy spędzić dużo życia wyszukując najlepszej oferty bądź nabyć okna po przyjeździe i absolutnie nie przejmować się transportem. Owo wyjście oszczędzi nam sporo problemów lecz asortyment na obczyźnie może być mały w porównaniu z naszą ojczyzną, która obecnie jest najważniejszym europejskim eksporterem okien do domów.

Dowiedz się więcej: okna pcv bolesławiec

SZUKAJ

Maj 2024
P W Ś C P S N
« Kwi    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031